تلفن رئیس موساد هک شد

وبگاه الاخبار در خبری فوری اعلام کرد که هکرهای ایرانی موفق شدند تلفن دیوید بارنیا، رئیس موساد را هک کنند و اطلاعات گوشی وی را بدست آوردند.

به گفته الاخبار، نام گروه هکری که تلفن همراه رئیس موساد را هک کرده، گروه «دست‌های باز» است. در این عملیات سایبری، هکرها تصاویری از دندان‌های بارنیا را پخش کردند.
ادعا شده است که این گروه هکری با ایران مرتبط است و پیشتر نیز در اوایل سال جاری میلادی یک کلیپ ویدئویی و اسنادی را نیز متعلق به بارنیا منتشر کرده بود.

همچنین مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع عبری زبان اعلام کرد که هکرهای ایرانی تلفن همراه رئیس موساد را هک کردند. در این گزارش نیز گفته شده که هکرها تصاویری از دندان‌های رئیس موساد منتشر کرده و به او توصیه کردند که لازم است روزی دو بار دندان‌هایش را مسواک بزند.

رژیم صهیونیستی از نظرزیرساخت های سایبری بسیار ضعیف است و در مقاطع مختلفی مقامات و زیرساخت‌های این رژیم هدف حملات سایبری و هکری قرار می‌گیرند. چند ماه پیش نیز هکرها در حمله سایبری خود موفق به نفوذ به درون خانه «بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شده بودند و تصاویری از او را در حیاط خانه‌اش منتشر کردند.