تلاش مضاعف برای خدمت به مردم سرلوحه کار مدیران و نمایندگان انقلابی است

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ عصر سه شنبه با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، اعلایی استاندار و رجب رحمانی نماینده تاکستان و رئیس مجمع نمایندگان استان، ابوالفضل یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن شهید امامی قزوین برگزار شد.

رجب رحمانی در این جشنواره گفت: خدمت رسانی در شرایط کنونی بسیار اهمیت دارد و در توسعه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نیز همه کارها بر پایه خدمت رسانی تعریف شده است.

image_2022_8_30-23_42_21_848_tpb

وی بیان کرد: برنامه ششم رو به پایان است و در برنامه هفتم با طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت برای رفاه اجتماعی کارکنان دولت فکری اساسی خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: پاداش ۳۰ سال خدمت و میانگین دو سال آخر حقوق در مجلس انجام شده تا کارکنان دولت هم از خدمات رفاهی برخوردارشوند.

رحمانی اظهارداشت: با روی کار آمدن این دولت و مجلس انقلابی باید همه برای سازندگی تلاش مضاعف کنیم و انگیزه خدمت بیشتری داشته باشیم.

وی ااضافه کرد: همه بایستی با دلسوزی و کار نیک کردن دنبال خدمت بی منت و پاسخگویی به مردم باشیم.

image_2022_8_30-23_38_28_470_5iJ

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: یکی از مولفه های وحدت ملی این است که مردم احساس خدمت کنند و پایگاه ملی خدمت صادقانه است.

رحمانی گفت: با ساعت کاری کشور اداره نمی شود و همه باید از رجایی و بابایی و ابوترابی الگو بگیریم و با تلاش شبانه روزی برای گره گشایی از مشکلات همت کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: برای تدوین برنامه هفتم آماده دریافت دیدگاه کارشناسان و مدیران استان هستیم.

55555

در ادامه از 17 دستگاه برتر، شهردار و فرماندار نمونه تجلیل شد.

انتهای پیام 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف