تصاویر لحظه حمله ترسناک روباه به یک خانم | واکنش این زن شجاع را ببینید

حمله روباهی هار به زنی در ایالت نیویورک که توسط دوربین‌های نظارتی محوطه فضای سبز اطراف منزلش، شکار شده بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

یک زن در شمال ایالت نیویورک، ایتاکا، مورد حمله وحشیانه یک روباه هار قرار گرفت. فیلم منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد که روباه هار، مکررا به این زن حمله کرده و او را گاز می‌گیرد. بعد از این حمله، فرد آسیب دیده مورد مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت و در حال حاضر وضعیت خوبی دارد.

این ویدئوی بدون صدا نشان می‌دهد که زن در حال صحبت کردن با تلفن خود در محوطه فضای سبز اطراف منزلش قدم می‌زند که ناگهان یک روباه از پشت به او نزدیک شده و پای او را می‌گیرد. این زن شجاع در دفاع از خود به روباه لگد می‌زند تا او را دور کند، اما این شکارچی وحشی مکررا به پاها، بازوها و دست‌های او حمله می‌کند.

روباه سرانجام با نزدیک شدن مردی که چوب بزرگی در دست داشت، فرار می‌کند. به گفته افراد محلی این روباه هار، قبل از دستگیری و مرگ به فرد دیگری نیز حمله کرده است. 

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا اعلام کرد که روباه ها، راکون ها، خفاش ها و اسکنک ها رایج‌ترین حیوانات وحشی هستند که هاری و ویروس را به انسان منتقل می‌کنند.

حیوانات آلوده به هاری سیستم عصبی مرکزی را آلوده می‌کنند و اگر درمانی مناسب و سریع صورت نگیرد خطر مرگ وجود دارد. این حیوان وحشی در شهر تهران نیز زیاد دیده شده است.