تشییع پیکر مامور پلیس تهران در ستاد فاتب

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، مراسم تشییع پیکر مطهر مأمور کلانتری نامجو که در درگیری با سارقان منزل به شهادت رسیده بود در مقر پلیس پایتخت برگزار شد.

برپایه این گزارش سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت، رؤسای پلیس های تخصصی، همرزمان، دوستان و خانواده شهید از جمله افرادی بودند که  در مراسم تشییع شهید « امیر کیوان‌لو» حضور یافتند.

گفتنی است حوالی ساعت 5:30 دقیقه روز گذشته در پی مراجعه یکی از شهروندان به واحد گشت موتوری کلانتری نامجو مستقر در میدان سپاه و اعلام این که سارقان در حال سرقت از منزل خواهر او هستند و  خواهرش تنها در منزل است بلافاصله با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اعلام شده واحد گشت موتوری( راکب و ترک نشین) در محل حضور پیدا کردند.

 به محض ورود ماموران، با سرعت عمل ماموران یکی از سارقان سریعا دستگیر شده و سارق دوم که از منزل خارج و اقدام به فرار می کند توسط استوار یکم کیوانلو تعقیب و دنبال می‌شود که در این تعقیب و گریز سارق دوم  ناغافل با چاقو ضربه ای به سینه استوار کیوانلو وارد می کند که علیرغم جراحت وارده استوار کیوانلو، سارق را دستگیر می کند.

بلافاصله استوار کیوان لو به بیمارستان انتقال داده شد که به دلیل شدت جراحت وارده این مامور شجاع و وظیفه شناس به شهادت رسید.

در بررسی های صورت گرفته مشخص  شد که سارقان پس از ورود به منزل دست و پای خانمی که در منزل بوده را بسته و در حال سرقت وسایل قیمتی منزل بودند که ماموران وارد عمل می شوند.

انتهای پیام/