تسهیلات سازمان وظیفه برای مشمولان متقاضی شرکت در اربعین حسینی(ع)

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت:با مساعدت سازمان وظیفه عمومی و هماهنگی با پلیس گذرنامه، مشمولان متولد فروردین تا پایان شهریورماه سال 1383 می توانند مجوز خروج از کشور را از سامانه مرزی پلیس گذرنامه دریافت کنند.

سردار تقی مهری اعلام کرد: در راستای ارائه تسهیلات به مشمولان غیرغایب متقاضی زیارت عتبات عالیات در ماه های محرم و صفر به ویژه راهپیمایی اربعین حسینی،این دسته از عزیزان در صورت نداشتن غیبت سربازی می توانند بدون نیاز به پرداخت وثیقه و با ثبت درخواست خود به صورت اینترنتی در این سفر معنوی شرکت کنند.

وی گفت :تمامی مشمولان غیرغایب که قصد حضور در این مراسم پرشکوه را دارند باید در محدوده زمانی هشتم مرداد ماه تا پنجم مهرماه مصادف با اول محرم الحرام تا پایان ماه صفر ، از طریق سامانه sakha.epolice.ir نسبت به ثبت درخواست خروج از کشور اقدام کنند.

سردارمهری تصریح کرد: مشمولان متولد فروردین تا شهریورماه 1383که در سال جاری وارد سن مشمولیت شده اند و بدون دریافت مجوز خروج از کشور از وظیفه عمومی ، برای زیارت عتبات عالیات و حضور در پیاده روی اربعین حسینی به مرز کشور عراق مراجعه کرده اند ،با مساعدت سازمان وظیفه عمومی وهماهنگی با پلیس گذرنامه ، این دسته از زائران می توانند با ارائه شناسنامه خود مجوز خروج از کشور را از سامانه مرزی پلیس گذرنامه دریافت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا تاکید کرد: سربازان حین خدمت بدون نیاز به مراجعه به معاونت های وظیفه عمومی می توانند از طریق حفاظت اطلاعات یگان محل خدمت به منظور شرکت در این مراسم معنوی مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال سازمان در سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/