تسریع در تمدید و صدور گذرنامه زائران اربعین حسینی


تسریع در تمدید و صدور گذرنامه زائران اربعین حسینی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: قطعا آن چه در توان انتظامی استان باشد برای راه اندازی کار مردم انجام می‌شود و برای انجام سریع کار شهروندان کم نخواهیم گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: خدمت رسانی مضاعف پلیس استان خراسان رضوی به زائران اربعین حسینی.

سردار تقوی این سخنان را در بازدید از اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی استان اظهار کرد و در ادامه با حضور در جمع مراجعان به اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی با زائران اربعین حسینی دیدار و نحوه خدمت رسانی پلیس را بررسی کرد.

وی افزود: قدردان خدمات گسترده کارکنان اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی هستیم و پس از هماهنگی‌های به عمل آمده با افزایش اماکن، سیستم و کاربر سعی کردیم خدمات رسانی سریع تری را در تمدید و صدور گذرنامه به مردم ارائه کنیم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی همچنین متذکر شد: قطعا آن چه در توان انتظامی استان باشد برای راه اندازی کار مردم انجام می‌شود و برای انجام سریع کار شهروندان کم نخواهیم گذاشت.

سردار تقوی خاطرنشان کرد: از مردم درخواست داریم در طول سال کار‌های مربوط به تمدید گذرنامه خود را انجام دهند و به روز‌های آخر واگذار نکنند تا بتوانیم خدمات رسانی سریعتری به عزاداران اربعین حسینی (ع) ارائه کنیم.