ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیس بعد از هشت امتیازی که از چهار مسابقه قبل جذب کرد برای رسیدن به آمار مناسب از 5 هفته ابتدایی از این مسابقه برد می‌خواهد و با تمام دشواری‌های مسابقه امروز باید بر زمین و زمان غلبه کند. البته که یحیی گفته از بازی روی زمین و فوتبال همیشگی این تیم خبری نخواهد بود، باید توپ را به هوا ببرند و از ضربات ایستگاهی و بازی مستقیم استفاده کنند که اتفاقاً هوادار هم از این راه دنبال گلزنی خواهد بود.

هوادار از چهار مسابقه قبلی خود 5 امتیاز گرفته که با توجه به بضاعتش عملکرد خوبی به نظر می‌رسد. آنها برای این مسابقه تمام نیروهای خود را در اختیار دارند و با تمام قوا می‌آیند که از این مسابقه خانگی امتیاز بگیرند. آنها کاری کردند تا تماشاگری هم در ورزشگاه نباشد بلکه مثل بازی فصل قبل به هدف خود برسند.

این بازی از جهت حضور دو مربی فصل قبل پرسپولیس در کادر فنی هوادار هم می‌تواند حساس باشد. کما اینکه یک دربی ویژه است که بعید نیست حاشیه‌هایی به همراه داشته باشد اما حتی اگر یک‌طرفه هم باشد، پرفشار و سخت دنبال خواهد شد و اتفاقات و نتیجه‌اش به هیچ‌وجه قابل پیش‌بینی نیست.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گیورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و یورگن لوکادیا

256 251