تذکر نماینده دامغان درباره پرداخت اضافه‌کار معلمان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، سیدمحسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

– تذکر مهدی شریفیان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در بخشنامه انتقال معلمان در شرایط خاص. همچنین تذکر به وزیر دادگستری: لزوم تسریع در اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضائیه.
– تذکر عباس مقتدایی به رئیس جمهور و وزیر نیرو: ضرورت جلوگیری از سوء مدیریت در وزارت نیرو برای برقراری جریان دائمی آب در زاینده رود. همچنین تذکر به رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان: ضرورت ممانعت از دخالت مدیران وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‌ها.
– تذکر بهروز محبی به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر نیرو: ضرورت تسریع در اجرای طرح‌های نیروگاهی به ویژه در داورزن خراسان رضوی.
– تذکر حسین گودرزی به وزیر ورزش و جوانان: ضرورت اصلاح افزایش بیش از دو برابر شهریه ورودی تیم‌های ورزشی لیگ‌های مختلف در شهرستان‌ها.
– تذکر علی اکبر علیزاده برمی به وزرای ارتباطات و امور اقتصادی و دارایی: ضرورت جلوگیری از پایمال شدن حقوق بازنشستگان شرکت مخابرات. همچنین تذکر به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در پرداخت حق الزحمه اضافه کار معلمان به صورت ماهانه و همچنین پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1400.
– تذکر احمد محرم‌زاده یخفروزان به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت ایجاد تمهیدات لازم برای خرید محصولات باغی به خصوص سیر.
– تذکر رسول فرخی میکال به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت تعیین تکلیف اراضی موروثی روستاها به خصوص در استان‌های شمالی.

انتهای‌ پیام/