تامین ١٠٠ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به بستک


تامین ١٠٠ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به بستک

نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از تامین ١٠٠ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به بستک تا پایان هفته جاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد جباری نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با وزیر نیرو در خصوص جزئیات این نشست عنوان کرد: درپی دیدار وزیر نیرو مقرر شد مبلغ یکصد میلیارد تومان جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به بستک طی روزهای آینده به حساب آبفا هرمزگان واریز شود.

وی در ادامه گفت: در نشست با وزیر نیرو به مسائل و مشکلات آبی حوزه غرب هرمزگان در شهرستان های بندرلنگه، بستک و پارسیان پرداخته شد.

جباری ابراز داشت: در این دیدار از وزیر نیرو تخصیص فوری منابع به پروژه خط انتقال آب از دریا به بستک که هدف آن آبرسانی به تمام نقاط شهرستان و روستاهای در طول در مسیر در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه است.

بیشتر بخوانید:

نماینده غرب هرمزگان خواستار ارتقای دادگاه بستک به دادگستری شد

 

وی در ادامه اظهارداشت: انتقال آب خط محرم به بندرمقام، اتصال شهر دشتی پارسیان به خط آب محرم و رفع مشکلات آبی روستاهای ساحلی پارسیان، بخش های شیبکوه و مهران از جمله روستاهای انجیره و منطقه دوآب در دیدار با وزیر نیرو مطرح شد.

نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت و همراهی وزیر نیرو و دستور صریح و آنی جهت تکمیل پروژه خط انتقال آب به شهرستان بستک مقرر گردید مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات بند ط به حساب آبفا هرمزگان طی هفته جاری واریز شود.