بهره مندی بیش از 5 هزار مددجو و نیازمند از خدمات گروه جهادی الکفیل و امام رضا (ع)


بهره مندی بیش از 5 هزار مددجو و نیازمند از خدمات گروه جهادی الکفیل و امام رضا (ع)

قائم مقام کمیته امداد مازندران از بهره مندی بیش از 5 هزار مددجو و نیازمند از خدمات گروه جهادی الکفیل و امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، میثم معافی قائم مقام کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با حضور 10 روزه دو قرارگاه جهادی «الکفیل» و «امام رضا (ع)» پنج هزار و 6 مددجو و نیازمند از خدمات پزشکی بهره‌مند شدند.

وی افزود: این خدمات در زمینه دندانپزشکی، ویزیت پزشک عمومی، قلب و عروق، اطفال، داخلی، ارتوپد، متخصص زنان،گفتار درمانی بوده است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد: دختران در آستانه ازدواج در اولویت خدمات تخصصی دندان و زیبایی قرارگرفتند و مددجویان 10 شهرستان از خدمات قرارگاهی بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به همراهی خیران بیان داشت: تمامی هزینه های در این بخش با کمک خیران تأمین شد.

معافی عنوان داشت: استقبال بسیار زیاد و بازدید میدانی مسئولان استانی اعم از نماینده محترم ولی فقیه در استان و ائمه جمعه، استاندار، معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و دانشگاهی و… از نکات قابل توجه این اردوی جهادی بود.

وی گفت: تعداد 130 دندانپزشک با حدود 200 یونیت و پزشکان متخصص و فوق تخصص زنان، عروق و همچنین استقرار متخصصان و کادر درمانی کانون بسیج پزشکان و هلال احمر استان میدان دار امور تخصصی درمانی این اردوی جهادی بودند.

قائم مقام کمیته امداد مازندران خاطرنشان ساخت: قرارگاه حاج عبدالله والی مازندران میزبان این رخداد کم نظیر جهادی در استان بود و در اختتامیه این اردوی جهادی از پزشکان و دندانپزشکان جهادی و عوامل قرارگاهی تقدیر شد.