بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۸ طرح در بخش قمصر


بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۸ طرح در بخش قمصر

همزمان با هفته دولت، ۸ طرح در بخش قمصر با اولویت مناطق روستایی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده مردم نطنز، بادرود و بخش قمصر در مجلس، امام جمعه قمصر و جمعی از مدیران بهره برداری و کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان  با بیان اینکه روستای قزاآن با چشم انداز طبیعی و منحصر به فرد خود می تواند یکی از مقاصد گردشگری شهرستان کاشان به شمار آید، گفت: آسفالت و بهسازی خیابان اصلی ورودی قزاآن با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال و همچنین بهسازی و سنگ فرش کوچه عاشورا با اعتبار ۳ میلیارد ریال با هدف تسهیل در تردد ساکنان و مسافران و افزایش جاذبه های گردشگری انجام شد.

وی افزود: بوستان فاطمیه قمصر جنب مسجد جامع یکی از طرح های شهرداری قمصر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال که با هدف افزایش سرانه فضای سبز شهری به بهره برداری رسید.

 فرماندار ویژه شهرستان کاشان کلنگ زنی طرح ۹۶  واحدی نهضت ملی مسکن شهر قمصر را در راستای عمل به شعار دولت مردمی مبنی بر تامین مسکن جوانان را یادآور شد و بیان داشت: مسکن ملی در شهر قمصر در زیربنای ۱۲۳۰۰ مترمربع در ۸ بلوک پس از اخذ مجوزهای قانونی در حال ساخت است.

 زارعی تاکید کرد: اصلاح شبکه آب شرب روستای جوینان با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال توسط شرکت آب و فاضلاب، می تواند درصد بالایی از هدر رفت آب آشامیدنی ساکنان منطقه را کاهش دهد گفت: بهبود مدیریت توزیع آب پایداری خدمات آب رسانی به مشترکین همچنین کاهش هزینه های بهره برداری از شبکه انشعاب برخی از مزایای این طرح است.

 وی دسترسی مناطق روستایی بخش قمصر به امکانات رفاهی، درمانی و بهداشت را بخشی از برنامه های فرمانداری در راستای توسعه این مناطق دانست و افزود: بر این اساس احداث ساختمان اورژانس پیش بیمارستانی قهرود با مشارکت خیرین حوزه سلامت کلنگ زنی شد.

 فرماندار ویژه کاشان، بهره برداری از سامانه پایش تصویری شهر جوشقان قالی توسط شهرداری این شهر با اعتبار ۳ میلیارد ریال و کلنگ زنی بوستان خانواده را دو طرح دیگر در هفته دولت برشمرد.