بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل


بهره برداری از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در استان اردبیل

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت بیش از 52 کیلومتر پروژه روکش آسفالت در سراسر استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم‌اله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در مراسم افتتاح روکش آسفالت پروژه راه روستایی شویر شهرستان کوثر گفت: در هفته دولت بیش از ۵۰ پروژه در حوزه راهداری با اعتبار بالغ بر ۳۶۵ میلیارد تومان به بهره‌ برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه 6 کیلومتر از روکش آسفالت محور اصلی پارس آباد –بیله سوار با 5 میلیارد و 640 میلیون تومان اعتبار در هفته دولت به بهره برداری رسیده است گفت: در این ایام 13 هزار متر مربع از پروژه روکش آسفالت جاده میانگذر شهرستان اصلاندوز با 6 میلیارد تومان هزینه و همچنین بهسازی و آسفالت راههای روستایی کچی قشلاقی،قهرمانلو و قنبرلوی وسطی بطول۴/۵ کیلومتر با اعتبار 9 میلیارد تومان به بره برداری رسید.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در این مدت افتتاح ۲/۵ کیلومتر از قطعه اول پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور عربلو-حاج عوض را با 140میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه های مهم این شهرستان عنوان کرد و گفت: همزمان با این طرح ها، بهسازی و آسفالت راه روستایی هزار کندی،حاج رحیم و حاج حسن نیز بطول ۳/۵ کیلومتر و با 70 میلیارد ریال هزینه کرد تقدیم مردم شریف و پرتلاش منطقه در شهرستان پارس آباد شد.

وثوقی به افتتاح یک کیلومتر از پروژه روکش آسفالت راه روستایی مزرعه خلف-آلوچ با یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار در شهرستان مشگین شهر اشاره کرد و گفت: 4ونیم کیلومتر از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی گل چشمه با 7 میلیارد تومان هزینه در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

وی تعریض و حذف نقاط پرحادثه پیچ قصابه را از دیگر طرح های مهم افتتاحی این شهرستان در هفته دولت برشمرد و گفت: طول این پروژه 500 متر است که برای اتمام آن 4 میلیارد تومان هزینه شده تا مردم و مسافران با ایمنی بیشتر در مسیر تردد کنند.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در ایام هفته دولت بهسازی و روکش آسفالت 708 کیلومتر از محور انجیرلو-بیله سوار را با اعتبار 234 میلیارد ریال یادآور شد و گفت: همزمان با هفته دولت 2 کیلومتر از آسفالت راه روستایی توسانلو نیز با 36 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان گرمی تقدیم مردم منطقه شد.

وثوقی با اشاره به اینکه 4 کیلومتر از عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور گرمی –انگوت نیز در هفته دولت به بهره برداری رسیده و زیر بار ترافیک رفته گفت: لکه گیری و روکش آسفالت 7 کیلومتر از راههای اصلی و 95 هزار متر از راههای روستایی شهرستان نیر با اعتبار 160 میلیارد ریال از دیگر پروژه های افتتاح شده راهداری استان اردبیل در هفته دولت بود.