بهره برداری از چندین طرح توسعه ای در روستاهای بخش مرکزی کاشان

به گزارش خبرگزاری برنا از کاشان؛ محمد شریف زارعی با اشاره به بهره برداری از این طرحها در هفته دولت، اظهارداشت: ساماندهی رودخانه روستای تتماج با مشارکت مردم و کمک دهیاری به مبلغ یک میلیارد تومان، بهره برداری آسفالت معابر این روستا به مساحت 5 هزار متر مربع یکی دیگر از دستاوردهای دهیاری در راستای افزایش رفاه و رضایتمندی مردم  است.

وی تصریح کرد: زیرسازی و آسفالت معابر شجاع آباد یکی دیگر از ده‌ها پروژه های افتتاح شده هفته دولت است که برای 5 هزار متر مربع آسفالت، 500 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

فرماندار ویژه کاشان با بیان اینکه پروژه بهسازی قنوات روستای شجاع آباد با اعتبار 850 میلیون تومانی با مشارکت جهاد کشاورزی و با هدف زنده نگه داشتن روستا انجام شده است، خاطر نشان کرد: بهره برداری از بوستان محلی شبه روستای شوراب با اعتبار 300 میلیون تومان، نیز یکی دیگر طرح هایی است که به منظور پایداری روستاها انجام می شود.

زارعی اضافه کرد: اجرای طرح آبیاری نوین تجمیعی مزرعه بدیع آباد سن سن که با هدف افزایش بهره وری آبیاری و صرفه جویی در منابع آب راه اندازی شد، با اعتبار 850 میلیون تومانی دولت و 250 میلیون تومان خودیاری مردم صورت پذیرفت.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف