بهره‌برداری از مدرسه 18 کلاس در میناب


بهره‌برداری از مدرسه 18 کلاس در میناب

مدرسه 18 کلاسِ متوسطه تیزهوشان نور در میناب با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال با حضور مسئولان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان در آیین بهره‌برداری از مدرسه 18 کلاسه متوسطه تیزهوشان نور در میناب ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار کرد: مدرسه 18 کلاسه متوسطه دوره اول و دوم تیزهوشان نور با زیربنای دو هزار و 425 مترمربع و اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در میناب به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: تلاش مسولان در عرصه خدمت رسانی وظیفه دولت‌مردان بوده و مشارکت خیرین بزرگوار در گسترش فضاهای آموزشی امری مقدس و قابل تقدیر است.

هاشمی با تاکید بر گسترش فرهنگ انفاق در جامعه خاطرنشان کرد: امروز خیرین بازوی توانمند نوسازی مدارس در احداث و بهسازی فضاهای آموزشی هستند.

وی همچنین ابراز داشت: 240 میلیارد ریال توسط خیر جهت احداث این فضای آموزشی هزینه شده است.

به گفته مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان، شهرستان میناب با وسعت پنج هزار و ۱۴۲ کیلومتر مربع به عنوان دومین شهرستان در این استان بوده که با بهره‌برداری از 24 پروژه آموزشی در هفته دولت و مهرماه سال‌جاری بیشترین پروژه فضای آموزشی را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان 124پروژه فضای آموزشی در قالب 515 کلاس درس با زیربنای 56 هزار و 660 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 590 میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد.