بلاتکلیفی مجلس در برگزاری جلسات علنی هفته آتی/ دولت هنوز وزیر پیشنهادی کار را معرفی نکرده است

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار رفاه اجتماعی به مجلس، گفت: تاکنون وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که نمایندگان در 2 هفته آینده برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌روند لذا در صورت معرفی وزیر پیشنهادی برنامه مجلس چگونه خواهد بود، گفت: جدول زمانبندی مجلس از چند ماه پیش مشخص بوده و دولت هم در جریان این برنامه بوده لذا باید به این موضوع توجه می‌شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: از 3 ماه گذشته طبق برنامه مشخص بود که مجلس از شنبه هفته آینده جلسه علنی ندارد و نمایندگان برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه می‌روند.

حاجی‌دلیگانی گفت: هرگونه تصمیم‌گیری درباره زمان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی پس از معرفی وزیر و اعلام وصول آن در جلسه علنی خواهد بود.

همچنین حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی دیگر عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: هنوز وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی نشده است تا درباره برگزاری جلسات صحن تصمیم‌گیری شود هر زمان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی دولت به مجلس معرفی شد درباره برگزاری جلسات علنی صحن مجلس، هیئت رئیسه مجلس تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، روز گذشته سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور از معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس ظرف امروز و فردا خبر داده بود.

انتهای‌ پیام/