بسیج شجره طیبه است و سند تحول بنیادین به دنبال حیاط طیبه است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، اکبری در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی، باهنر و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی خاطر نشان کرد: نگاه به سند تحول بنیادین دکترین حرکتی ماست و باید نگاه ویژه ای در حوزه پرورشی داشته باشیم.

وی فرماندهان واحد دانش آموزی خواهران را به زینب گونه و فاطمی وار تشویق کرد و افزود: شما فرماندهان واحد های آموزشی حتما در همه حوزه های مدارس مخصوصا در حوزه های تربیتی  فرهنگی پرورشی فعال باشید.

وی افزود: در این طرح دانش‌آموزانی که عنوان فرماندهان واحد‌های بسیج دانش‌آموزی را به خود گرفته و برگزیده شدند، به عنوان سربازان و یاوران ولایت نقشی کلیدی در ایجاد تمدن نوین اسلامی دارند.

وی تصریح کرد: حال بر دوش یکایک شما دانش‌آموزان فرمانده واحد دانش‌آموزی، باری نهاده شده تا در سطح مدارس به عنوان یک فرمانده بسیج، بتوانید در یک مجموعه‌ای که همانند خودتان دانش‌آموز هستند، سکان راهبری را برعهده گرفته و در این راستا پیش روید؛ بنابراین شما به عنوان سربازان ولایت، زمینه‌سازان ظهور ولایت و تمدن نوین اسلامی هستید.

مدیرکل آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دست آوردهای انقلاب کم نیستند به برکت خون شهدا امروز برترین قدرت فرهنگی، قدرت دفاعی و امنیت خاورمیانه هستیم خاطر نشان کرد:  به برکت نیروهای مصلح و جوانان انقلابی برترین قدرت اطلاعاتی و سایبری خاورمیانه و از نظر علمی و فناوری قویترین کشور هستیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف