بزرگ، مهاجم مس کرمان: در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت/صددرصد برای برد با نساجی روبه‌رو می‌شویم

به گزارش خبرگزاری برنا؛ شروین بزرگ زننده یکی از دو گل تیمش در بازی شب گذشته مقابل گل گهر که با تساوی دو بر دو به پایان رسید، در خصوص این بازی گفت: دربی‌ها همیشه حساسیت خاص خود را دارند. گل گهر در نیمه اول خیلی بهتر از ما بازی کرد. آنها واقعا تیم قدرتمند و پرمهره‌ای هستند که مربی خیلی خوبی هم دارند.

او افزود: در نیمه دوم با راهنمایی و صحبت‌هایی که کادرفنی انجام داد، به نظرم بهتر از حریف بودیم و موقعیت‌های خیلی خوبی هم داشتیم.

بزرگ که بین دو نیمه به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده و برای مس گلزنی کرد، در این خصوص می‌گوید: روی یک ضربه ایستگاهی که ارسال خوبی انجام شده بود، در تیر یک توپ را قطع کردم و به گل رسیدیم. گل خوبی بود ولی واقعا حیف شد که در دقیقه 2+90 بازی مساوی شد.

 مهاجم مس کرمان ادامه داد: در زمان دریافت گل، یک لحظه تمرکز خود را از دست دادیم وگرنه می‌توانستیم سه امتیاز بازی را گرفته و جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم. در کل این مساوی برای ما بدتر از باخت بود.

بزرگ دررمورد حضور هواداران مس در ورزشگاه برای بار اول در فصل جاری، گفت: هواداران خیلی پرشور در ورزشگاه حضور یافتند. حدود ده هزار نفر آمده بودند و امیدوارم که در هفته‌های بعد مجوز حضور بانوان مثل همه کشور در شهر ما هم داده شود. فکر می‌کنم هواداران حاضر در ورزشگاه بازی خوبی هم تماشا کردند و به نظرم راضی بودند.

او با تاکید بر اینکه تیمش در آینده حرف‌های بیشتری برای زدن خواهد داشت، ادامه داد: هفته پیش هم گفتم که بیشتر بازیکنان ما جوان و بومی هستند که تیم را بالا آوردند. آقای حسینخانی به آن‌ها اعتماد کرده و از آن‌ها در ترکیب استفاده می‌کند.

به گفته بزرگ؛ کم کم و هفته به هفته تیم مس کرمان باتجربه‌تر می‌شود و بازیکنان جوان می‌توانند بیشتر به تیم کمک کنند. یک تیم جوان پرانگیزه هستیم که حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

مس کرمان با زدن 7 گل در 4 بازی هجومی‌ترین تیم لیگ برتر است، مهاجم نارنجی‌پوشان در مورد عملکرد خوب تیمش در فاز تهاجمی گفت: سعی می‌کنیم از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم حداکثر استفاده را بکنیم. خدا را شکر روند خوبی داشتیم و به نظرم 7 گل در 4 بازی خیلی خوب است. امیدوارم که همین روند را ادامه دهیم.

حریف بعدی مس، نساجی است که بدون برد در مکان سیزدهم قرار دارد. بزرگ در مورد این بازی خارج از خانه گفت: نساجی شرایط خاص خودش را دارد. این تیم در ورزشگاه خانگی و مقابل هواداران خودش بازی می‌کند ولی ما صددرصد برای برد می‌رویم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف