برگ برنده مهم استقلال در این فصل از نگاه پیشکسوت آبی‌ها

ایمان گودرزی: استقلال فصل جدید لیگ برتر را با شکست خانگی مقابل سپاهان آغاز کرد اما دو پیروزی متوالی مقابل ملوان و مس باعث هواداران به ادامه فصل امیدوار شوند. ستار همدانی، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین درباره عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: خدا را شکر شاکله اصلی تیم به خوبی حفظ شده است. در پست هایی که احساس ضعف می‌کردیم یا بازیکن از دست دادیم به خوبی بازیکن گرفته‌ایم. با بازگشت بازیکنان سرباز به تیم در خط دفاعی نیز عملکرد خوبی خواهیم داشت. مهاجمان خوبی به تیم اضافه شده اند و با توجه به حفظ ساختار دفاعی بی نظیر فصل قبل می توان امید زیادی به این تیم در رقابت های لیگ بیست و دوم داشت. ثبات مدیریتی برگ برنده استقلال در یک فصل اخیر بوده است.

او در خصوص نقاط ضعف و قوت استقلال در سه هفته ابتدایی گفت: از نظر من یارگیری ها کامل بوده است اما با بازی های بیشتر نقاط ضعف تیم مشخص خواهد شد شاید یکی از نقاط ضعف فعلی تیم بازیکن خلاق در خط هافبک باشد اما در سه بازی اول دیدیم که هفته به هفته تیم عملکرد بهتری از خود به جای گذاشت و کم کم هماهنگی لازم را پیدا کرده است. امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد و نمایش خوبی نیز از تیم در بازی با نفت مسجد سلیمان شاهد باشیم و باز هم استقلال بتواند آخر فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

همدانی به انتخاب خسرو حیدری به عنوان دستیار ریکاردو ساپینتو احترام می‌گذارد از تصمیم آجورلو حمایت می‌کند. او درباره حضور شماره 2 سابق استقلال روی نیمکت مربیگری این تیم هم اظهار داشت: این مسائل همه مربوط به فلسفه و مدیریت باشگاه است، تشخیص این امر در دستان مدیریت است. قطعا استراتژی باشگاه این است که فردی را که دستیار ساپینتو می‌کند بتواند بر دانش خود بیافزاید و تجربه کسب کند که در آینده به درد تیم بخورد. تشخیص این که خسرو آینده روشنی در مربیگری دارد یا ندارد بر عهده باشگاه بوده و با توجه به اینکه 90% از تصمیمات آقای آجورلو برای استقلال درست و به جا بوده است باید به این تصمیم نیز احترام گذاشته شود.

258 258