برگزاری گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گیلان


برگزاری گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گیلان

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان از برگزاری گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گیلان در زورخانه امام علی رشت خبرداد و از خیرین خواست به بازگشت این افراد به کانون گرم خانواده کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش وجوانان گیلان با اشاره آمار ستاد دیه گیلان مبنی بر زندانی حدود 300 نفر به دلیل جرائم غیرعمد در زندانهای گیلان گفت: در نظر داریم با کمک خیرین و دیگر نهادها به مناسبت ایام اربعین حسینی مراسمی با عنوان گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را ساعت 9 ونیم صبح روز17 شهریور در زورخانه امام علی رشت برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه برخی از این زندانیان فقط برای 5 میلیون تومان در زندان هستند افزود: از تمامی خیرین تقاضا دارم برای کمک به این افراد و حضورشان در کانون گرم خانواده ازطریق شماره کارت6273 8111 7285 2144به نام گروه جهادی شهید غبرانژاد (حسن کیانی) و شماره حساب 0109457843002به نام هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گیلان حمایت کنند.

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان گفت ؛خیرین گیلانی، استانداری گیلان، ادارات کل صمت و زندانها، شرکت شهرک های صنعتی ،منطقه آزاد،سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و شورای شهر رشت، معاونت تربیت بدنی س.پ.ا.ه قدس گیلان و سازمان ب.س.ی.ج ورزشکاران ،هیاتهای ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان در برگزاری این گلریزان مشارکت می کنند.

ستاد دیه گیلان