برگزاری رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی در قم


برگزاری رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی در قم

مراسم افتتاحیه رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی با حضور رئیس سازمان مدارس صدرا و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، این رویداد با حضور 100 نفر از دانش‌آموزان متوسطه دوم دختران در مجتمع فرهنگی نور قم آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

حجت‌الاسلام مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم هدف از برگزاری این رویداد را تربیت دختران فعال فرهنگی و کنشگر با روش حل مسأله در میدان ذکر کرد.

حجت‌الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا نیز در این مراسم از شناسایی بیش از 2 هزار دختر فعال فرهنگی در چند استان کشور خبر داد و گفت: رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی قرارگاه فرماندهی دخترانی است که می‌خواهند به عنوان فعالان فرهنگی کنشگری کنند.

حجت‌الاسلام علیرضا ایمانی‌مقدم استاد حوزه و دانشگاه نیز ایام جوانی را بهترین فرصت برای خودسازی و انس گرفتن با قرآن و آموزه‌های دینی دانست و خطاب به دختران شرکت کننده در این رویداد گفت: هر کدام از شماها می‌توانید بهترین مبلغ برای اسلام ناب باشید و میلیون‌ها انسان را هدایت کنید.

در این مراسم، دختران شرکت کننده با سردادن لبیک یا زینب(س) اهانت به همسر و دختر شهید منصور خادم صادق در شیراز را محکوم کردند.