برگزاری جلسه مهم استقلالی ها قبل از دیدار برابر پیکان

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در این جلسه همچنین  پرویز مظلومی عضو هیات مدیره، سعید فتاحی معاون ورزشی و لیلا سادات محمدیان مشاور امور بانوان باشگاه استقلال حضور داشتند.

سعید فتاحی معاون ورزشی باشگاه استقلال، در خصوص این جلسه  گفت: با دستور جناب آقای دکتر آجورلو ما درصدد تشکیل کانون همیار هوادار بودیم و امروز در راستای تشکیل این کانون جلسه‌ای در باشگاه برگزار شد و مقرر شد تا از بین هواداران استقلال، این کانون تشکیل شود. این جلسه در راستای هماهنگی بیشتر میان ارکان مدیریتی و همیار هواداران برگزار شد و به نظرم بسیار جلسه مثبتی بود. در تمام دنیا بسیاری از امور استادیوم‌ها را چنین کانون‌هایی انجام می‌دهند و ما اولین باشگاه ایرانی هستیم که در بخش بانوان و آقایان این کانون را تشکیل می‌دهیم. همیار هواداران در ورزشگاه‌ها می‌توانند به باشگاه در خصوص ایجاد نظم بهتر و کمک به هواداران برای ورود به ورزشگاه و …. کمک شایانی کنند و ان‌شاءالله از این پتانسیل به خوبی استفاده خواهیم کرد. 

وی افزود: باشگاه استقلال دو روز قبل از بانوانی که تمایل داشتند در این زمینه به باشگاه خودشان کمک کنند، طی اطلاعیه‌ای دعوت کرد تا اعلام آمادگی کنند و ان‌شاءالله هفته بعد هم برای آقایان فراخوانی مشابه صادر می‌شود.

همچنین لیلا سادات محمدیان مشاور امور بانوان باشگاه استقلال در خصوص این جلسه به رسانه رسمی این باشگاه گفت: جلسه بسیار خوبی بود. در این جلسه توجیهی دکتر آجورلو گفتنی‌ها و مسائل مختلف را بیان کردند و به شان باشگاه استقلال اشاره کردند و تاکید کردند که این شان باید حفظ شود. خوشبختانه افراد خوبی دعوت به همکاری شده‌اند. به هرحال در بحث بانوان تجربه کافی وجود ندارد و باید بیشتر در انتخاب بانوان کار کنیم. افراد داوطلب بسیار خوب هستند و ان‌شاءالله افراد دیگری هم به ما اضافه خواهند شد تا بیشتر به ما کمک کنند.

انتهای پیام // 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف