برگزاری جشنواره ملی عکس مسجد رنگ‌ها

مدیر موقوفه نصیرالملک از برگزاری جشنواره ملی عکس «مسجد رنگ‌ها» به مناسب ایام محرم و صفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، علی طهماسبی ، مدیر موقوفه نصیرالملک  در جمع خبرنگاران با بیان ‌اینکه جشنواره ملی عکس «مسجد رنگ‌ها» از امروز آغاز به کار می‌کند، گفت: علاقه‌مندان به عکاسی از سراسر ایران می‌توانند تا پایان ماه صفر مصادف ۶ مهرماه، آثار خود را از مسجد نصیرالملک برای این جشنواره ارسال کنند.

علی طهماسبی با اشاره به این‌که بخش جانبی این جشنواره شامل آثاری است که از خدمات مواکب موقوفه نصیرالملک و مواکب سطح شهر شیراز در سال جاری به ثبت رسیده، ادامه داد: برای عکاسی از محیط مسجد نصیرالملک می‌توانند با مراجعه در بازه ۸ الی ۱۹ به مسجد، مجوز عکاسی دریافت کنند.

مدیر موقوفه نصیرالملک عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با آثار قدیمی خود از مسجد نصیرالملک نیز در این جشنواره شرکت کرده و هر نفر نیز حداکثر ۱۰ آثار خود را می‌تواند ارسال کند.

نصیرالملک

طهماسبی با بیان اینکه علاقه‌مندان با رجوع به سایت موقوفه نصیرالملک به آدرس nasiralmulk.ir می‌توانند آیین نامه اجرایی شرکت در این جشنواره را دریافت کنند، تصریح کرد: عکاسان برای شرکت در این جشنواره در ابتدا باید پیج موقوفه را دنبال کنند و سپس آثار خود را با هشتگ‌های #مسجد_رنگها و #مسجد_نصیرالملک در پیج شخصی خود منتشر و سپس به ایمیل Mosque.colors@gmail.com ارسال کنند.

او عنوان کرد: جوایز این جشنواره در بخش ویژه برای نفر اول ۳ میلیون، برای نفر دوم ۲ میلیون و برای نفر سوم یک میلیون تومان است و در بخش جانبی نیز ۱۰ هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به نفرات برتر تعلق می‌گیرد.