برگزاری اردوهای نیم روزه تا پایان سال تمدید شد

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، فرهنگسراهای منتخب شهر تهران همه روزه از صبح  تا عصر میزبان نوجوانان دختر و پسر13 تا 18 ساله هستند.

وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی انجام شده در فاز اول ، 10 هزار نوجوان تهرانی در قالب گروه های دانش آموزی در این طرح شرکت می کنند، افزود: این طرح با هدف کشف استعداد و توانایی نوجوانان در مناطق 4،8، 3، 11،15،16، 17 و20 در حال اجرا است.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ادامه داد: در این اردوی نیم روزه، نوجوانان در قالب برگزاری کلاس و کارگاه های فرهنگی، هنری و ورزشی با حضور مربیان شرکت می کنند. همچنین حوزه های شخصیت، دقت و تمرکز، تفکر و قدرت استدلال، توان رهبری و روحیه تیمی، خلاقیت و ابتکار همه شرکت کنندگان ارزیابی و در بانک مخاطبان نوجوان تهران ثبت می شود.

فاطمیان پور اضافه کرد: «ماجرای اردو» علاوه بر آموزش بهتر زیستن و رشد علمی و مهارتی، با ایجاد نشاط و شادابی تلاش می‌کند استعدادها و توانمندی‌های نوجوانان را به آنها نشان دهد. گفت‌وگوی جمعی، پانتومیم، نمایش و نقد فیلم و فعالیت‌های ورزشی و تفریحی از بخش‌های این اردو خواهد بود.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر از این اردوها از تمدید اردوهای نیم روزه تا پایان سال خبر داد و افزود: نوجوانان تهرانی می توانند از طریق شماره ۰۲۱۹۶۶۵۰۰۰۰ و یا مراجعه به فرهنگ سراهای منتخب به صورت فردی یا در قالب گروه های دانش آموزی در این اردوها شرکت کنند.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف