برپایی پویش تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان بهزیستی در لرستان

به  گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ همایون عمودی زاده در این خصوص ، اظهار کرد: این پویش همزمان با سراسر کشور از ۱لغایت ۲۰ شهریور ماه در لرستان برگزار می گردد.

او افزود : مبالغ جمع‌آوری شده در این پویش به تهیه و توزیع ملزومات مورد نیاز از جمله البسه و نوشت افزار برای دانش‌آموز تحت پوشش بهزیستی تخصیص می‌یابد.

عمودی زاده تصریح کرد : سازمان بهزیستی در آستانه بازگشایی مدارس اقدام به خرید ملزومات مورد نیاز دانش آموزان ،برای سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲  میگیرد .

مدیر کل سازمان بهزیستی لرستان بیان کرد:پویش مشق مهربانی به منظور بهره‌مندی از ظرفیت مشارکت آحاد مردم، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار می‌شود.

او‌گفت: ملزومات تحصیلی با رعایت رویکردهای دینی و بومی و درنظر گرفتن مقاطع تحصیلی و جنسیت دانش‌آموزان تهیه و توزیع می‌شود.

عمودی زاده خاطر نشان کرد:خیران و نیکوکاران با پیوستن به این پویش می‌توانند از روش‌های مختلفی از جمله استفاده از کد دستوری #۱۲۳* ،شماره کارت مجازی  ۶۳۶۷۹۵۷۰۱۹۴۸۰۸۶۷،شماره شباir۵۳۰۱۰۰۰۰۴۱۶۶۰۳۴۵۳۸۷۳۵۳۰۰ و شماره حساب۴۱۶۶۰۳۴۵۳۸۷۳۵۳۰۰ بانک توسعه تعاون  کمک‌های خود را واریز نمایند .

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف