برق پایدار شهرک صنعتی گمبرون بندرعباس تامین شد

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، پست برق 20/63 کیلوولت با اعتباری بالغ بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در شهرک صنعتی گمبرون افتتاح شد.

استاندار هرمزگان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: افتتاح این پست را گام بزرگی در راستای خدمات رسانی به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی گمبرون ارزیابی کرد.

137 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی گمبرون منعقد و در حال حاضر با سرمایه گذاری بالغ بر 6 هزار و 432 میلیارد ریال برای 300 نفر ایجاد اشتغال ایجاد شده است.

مدیرعامل برق منطقه ای هرمزگان در آیین بهره برداری از این طرح، اعتبار پست ۶۳کیلوولت شهرک صنعتی گمبرون را یک هزار و ۲۰۰میلیارد ریال اعلام کرد.

فرشاد آدینه پور افزود: این پست برق با استفاده از بهترین فناوری و تجهیزات ساخته شده که با شرایط اقلیمی منطقه نیز سازگار است.

وی ادامه داد: این پست برق برای تولید ۲۰مگاوات برق طراحی شده که با توجه به مصرف چهار مگاواتی فعلی شهرک صنعتی گمبرون، پاسخگوی نیازهای آتی آن نیز خواهد بود.

آدینه پور عنوان کرد: غیر از طرح یاد شده، سه طرح دیگر برق منطقه ای هرمزگان در هفته دولت به بهره برداری می رسد که مجموع اعتبار هرچهار طرح، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف