بخشنامه سازمان هواپیمایی بر فروش 6 میلیونی بلیت‌های هوایی اربعین

به گزارش خبرگزاری برنا، سازمان هواپیمایی کشوری امروز (جمعه 11 شهریورماه) با ابلاغ مقررات پروازهای اربعین امسال به شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد: نظر به مصوبات ستاد مرکزی اربعین در وزارت کشور و ضرورت هماهنگی همه دستگاه‌ها به منظور بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌ها به حد انتقال زائران به عتبات عالیات مقرر شده است که بازه زمانی پروازهای اربعین از ۱۵ تا ۳۰ شهریور باشد.

ابلاغیه تأکید کرد: رعایت قیمت تعیین شده در مسیرهای پروازهای مطابق با بخشنامه الزامی است و هرگونه فروش بلیت هواپیما قبل از اخذ مجوز پرواز ممنوع است.

سازمان هواپیمایی کشوری

همچنین در این ابلاغیه قید شده است که قراردادهای چارتری منعقد شده در بازه زمانی تعیین شده با شرکت‌های هواپیمایی لغو می‌شود. همچنین همه بلیت‌های صادر شده توسط شرکت‌های هواپیمایی در موضوع پروازهای اربعین قابلیت استرداد با کسر هزینه ۵ میلیون ریالی تا ۲۴ ساعت پیش از پرواز را دارد.

طبق این ابلاغیه آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین با قیمت تعیین شده در بازه زمانی که ذکر شد از ساعت ۸ صبح ۱۲ شهریور  خواهد بود. همچنین ثبت‌نام همه مسافران متقاضی سفر به عتبات عالیات در این بازه زمانی در سامانه سماح سازمان حج و زیارت الزامی است.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف