با حمایت استاندار همدان؛ مسابقات شطرنج اوپن بین‌المللی ابن‌سینا آبان‌ماه برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، علی حقیقی با اعلام این خبر، اظهار داشت: آخرین دوره این مسابقات شهریورماه سال ۹۸ در همدان برگزار شد و پس از آن دیگر شاهد برگزاری این رقابت‌ها نبودیم.

وی اضافه کرد: آبان‌ماه امسال زمان برگزاری هفدهمین دوره رقابت‌های شطرنج اوپن ابن‌سینای شهر همدان خواهد بود که خوشبختانه با حمایت جدی استاندار همدان نیز همراه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه میزبانی رقابت‌های مهم بین‌المللی از دستاوردهای خوب ورزش استان به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: با حمایت مسئولان ارشد استان، بسترهای لازم برای میزبانی رویدادهای مهم بین‌المللی در همدان فراهم است.

رئیس هیئت شطرنج استان همدان نیز گفت: تلاش خواهیم کرد باتوجه‌به برنامه فشرده و تقویم ورزشی فدراسیون شطرنج، مسابقات شطرنج اوپن بین‌المللی ابن‌سینا که مورد حمایت استاندار و دستگاه ورزش قرار دارد را به میزبانی همدان در آبان‌ماه امسال برگزار کنیم.

امیر عرفان هاشمی افزود: تغییر زمان مسابقات بنا به شرایط موجود و مشکل کمبود آب انجام شد که به‌طورقطع با حمایت‌های معنوی و مادی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان و خانواده شطرنج روند برگزاری رقابت‌های اوپن ابن‌سینا را دنبال خواهیم کرد.

وی امنیت ذهنی و روانی شطرنج‌بازان در مسابقات ابن‌سینا را خط قرمز مسئولان اجرایی و ورزش دانست و خاطرنشان کرد: موکول کردن برگزاری اوپن ابن‌سینا از شهریور به آبان، حاصل خرد و تصمیم جمعی بود.

هاشمی خاطرنشان کرد: مبالغی که توسط شرکت‌کنندگان برای حضور در رقابت‌ها بر اساس برنامه قبلی (شهریور) پرداخت شده بود بدون هیچ مشکلی به‌حساب آن‌ها باز خواهد گشت و از شطرنج‌بازان می‌خواهیم با قراری ارتباط با مسئول ثبت‌نام مسابقات، هزینه واریزی را دریافت کنند.

انتهای پیام/03

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف