باید افراد خاطی به سزای اعمالشان برسند/ ماجدی از قبل در جریان لغو انتخابات نبوده است


باید افراد خاطی به سزای اعمالشان برسند/ ماجدی از قبل در جریان لغو انتخابات نبوده است

نایب رئیس دوم پیشنهادی میرشاد ماجدی می‌گوید که ماجدی از قبل در جریان لغو انتخابات نبوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، صادق درودگر، نایب رئیس دوم پیشنهادی میرشاد ماجدی پیش از شروع مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال درباره لغو ناگهانی و برگزاری مجدد این مجمع که بامداد امروز (سه شنبه) رخ داد،‌ اظهار کرد: اتفاقاتی می‌افتد که کسانی که در کشور احساس مسئولیت می‌کنند، پیگیری می‌کنند و هرکس خاطی باشد به سزای اعمالش می‌رسد.

او در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش لغو مجمع انتخاباتی اشتباه دبیرکل فدراسیون فوتبال بوده است، گفت: من نمی‌گویم اشتباه بوده است. اگر به دبیرکل مستنداتی نمی‌رسید، چنین کاری نمی‌کرد.

نایب رئیس پیشنهادی میرشاد ماجدی در انتخابات فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا ماجدی از قبل در جریان لغو انتخابات بوده، بیان کرد: ماجدی از برنامه‌هایش در تلویزیون دفاع می‌کرد و در راه برگشت از آن برنامه متوجه لغو انتخابات شده است.

درودگر درباره انتخابات بیان کرد: هر کس به انتخابات می‌آید باید ببیند که در گذشته چه کاری کرده است. اعضای مجمع باید ببینند به چه کسانی رای می‌دهند و با چشم باز تصمیم بگیرند.

او درباره لغو ناگهانی مجمع بیان کرد: مدارک و نامه‌هایی از مراجع ذی‌صلاح داده شده بود و هیچ کس قدرت ندارد که به تنهایی تصمیم شخصی بگیرد. تصمیم یک ساعته نبوده است. ساعت‌هایی پیش از زمان داده شده از سوی فیفا، قرار بوده پاسخی به فیفا داده شود که انجام نشده و مجبور به اعلام لغو انتخابات شده‌اند. برگزاری مجمع به نظرم به نفع خانواده فوتبال بوده و همین که برگزار شده است به سود فوتبال است.