باشگاه مس کرمان: حقوق هر دو تیم نساجی و مس کرمان در بازی پیش‌رو با عادلانه‌ترین تصمیمات داوری رعایت گردد

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در متن بیانیه مس کرمان آمده است:

تیم فوتبال مس کرمان در حالی بازی این هفته خود را در رقابت‌های لیگ برتر در قائمشهر برابر نساجی برگزار خواهد کرد که طی روزهای گذشته شاهد موج شدید اعتراضات باشگاه نساجی بر علیه قضاوت‌های صورت گرفته برای خود بودیم.

اینکه صحنه‌های مورد اشاره باشگاه نساجی و هواداران محترم این تیم موجب تضییع حق این تیم در بازی‌های قبل شده است یا خیر به نظر کارشناسان داوری و مسئولین امر برمی‌گردد اما آنچه که موجب نگرانی هواداران و باشگاه مس کرمان می‌باشد این نکته است که موج شدید اعتراضات صورت گرفته، بر قضاوت بازی این هفته تیم‌های نساجی و مس کرمان در قائمشهر اثرگذار گردد.

این بیانیه که برروی خروجی سایت باشگاه مس کرمان قرار گرفته است، ادامه می‌دهد: بدون شک باشگاه مس کرمان آرزو دارد که اشتباهات داوری به خصوص در اندازه‌های فاحش و اثرگذار نه برای مس کرمان و نه برای تیم نساجی و نه هیچ تیم دیگری رخ دهد از این رو امیدوار است که فضای پیش آمده موجب نگردد که در بازی مس کرمان و نساجی در قائمشهر فضای شکل گرفته موجب تضییع حق تیم مس کرمان در داوری گردد و انشاالله که حقوق هر دو تیم با عادلانه‌ترین تصمیمات داوری رعایت گردد نه به شکلی دیگر.

باشگاه مس کرمان نیز در هفته‌های گذشته لیگ برتر در چند صحنه موارد اعتراض خود را نسبت به تصمیمات داوری مطرح کرده بود و خود از دسته متضررهای این امر می‌باشد کمااینکه در هفته اول مسابقات در شرایطی دروازه خود را باز شده دید که داور قانونا می‌بایست به واسطه خاموشی پروژکتورهای ورزشگاه شهر مسجدسلیمان بازی را متوقف کند که این امر رخ نداد.

به‌هرشکل با توجه به جو به وجود آمده پیش از بازی نساجی و مس کرمان در قائمشهر، باشگاه مس کرمان کاملا امیدوار است فضای موجود باعث اثرگذاری برروی قضاوت این بازی تحت هیچ شرایطی نگردد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف