اگر تلاش‌های وزارت دفاع و نیروهای مسلح نبود دشمن ما را نابود کرده بود

نماینده مردم قم در مجلس خبرگان گفت: اگر تلاش‌های وزارت دفاع و نیروهای مسلح نبود دشمن ما را نابود کرده بود و اگر می‌بینیم که در مسأله برجام با ما مذاکره می‌کنند به ما تخفیف نداده بلکه ناچارند که با ما مذاکره کنند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار جمعی از مدیران ارشد هوافضای وزارت دفاع که پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با گرامی داشت هفته دولت اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر اخلاق اسلامی و اهل بیتی داشتند و حتی با دشمنان و افرادی که به آنها حسادت می ورزیدند با حسن ظن رفتار می کردند و مجاهدانه در راه خدا تلاش کردند و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه افرادی که با شهیدان رجایی و باهنر دشمنی کردند به عواقب کار خود نیندیشیدند و حساب نشده کار کردند، گفت: امروز می بینیم که از شهیدان رجایی و باهنر چگونه نام برده می شود و ماندگار شدند و افرادی مانند بنی صدر کجا هستند و چگونه از آنها یاد می شود؛ بنابراین باید هر کاری که شروع می کنیم به عاقبت آن بیندیشیم و با ذکر و یاد خدا کار را شروع کنیم.

تولیت آستان حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم می فرماید «اگر دعایتان نباشد خدا به شما عنایتی ندارد»، گفت: دعا خیلی در کار ما مؤثر است بنابراین باید هر کاری که شروع می کنیم با نام خدا باشد زیرا اعتقاد ما این است که اگر کار را با نام خدا گره بزنیم صاحب این نام به ما کمک می کند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی می خواست از نیل تا فرات را اشغال کند ولی الان به برکت تلاش های صورت گرفته موجودیت خودش را هم در خطر می بیند، گفت: اگر تلاش های وزارت دفاع و نیروهای مسلح نبود تا الان دشمن ما را نابود کرده بود و اگر می بینیم که در مسأله برجام با ما مذاکره می کنند به ما تخفیف نداده اند بلکه ناچارند که با ما مذاکره کنند.

امام جمعه قم با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تا کنون هر کاری به عهده امامین انقلاب بوده خوب انجام شده و پیشرفت داشته است، افزود: دولت سیزدهم هم که خود را مطیع رهبری می داند به صورت شبانه روزی و بی وقفه کار می‌کند و کارهای جهادی عظیمی که سال‌ها روی زمین مانده بود در این دولت چند روزه انجام شد و یا در حال انجام است.