اپلیکیشن‌های استثنایی برای عاشقان کی پاپ!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تا سال ۲۰۱۹، کالاها و آلبوم‌ها اغلب فقط از طریق وب‌سایت‌های شخص ثالث در دسترس بودند اما در سه سال اخیر صنعت کی‌پاپ نیز به دنیای فناوری پا گذاشته و اپلیکیشن‌هایی را برای ارتباط بهتر طرفداران با خواننده خود معرفی کرده است که در این گزارش به سه اپلیکیشن برتر در این راه پرداخته خواهد شد.

اپلیکیشن ویورس یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار است که به شما امکان می دهد با دنبال کردن صفحه سلبریتی های کره ای مورد علاقه خود از آخرین و جدیدترین اخبار و حواشی مربوط به آنها مطلع شده و حتی برای آنان فن پیج بسازید و حمایتشان کنید. شما همچنین می توانید با طرفداران دیگر نیز متحد شده و با همراهی آنها پست، ویدیو و محتواهای حمایتی بسازید و آنها را در weverse به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید:

ویدیو | آرتمیس به دنبال ماموریت غیرممکن در ماه

علائم رایج بیماری‌های قلبی غیر از درد قفسه سینه

شما با دنبال کردن صفحه رسمی سلبریتی های مورد نظر خود می توانید عکس ها و ویدیوهای اختصاصی آنها را که در برنامه های دیگر پیدا نمی شوند را به راحتی مشاهده کرده و با لایک، کامنت و اشتراک گذاری آنها حمایت کنید. در صفحه اصلی این اپ و در بخش Feed می توانید تمامی پست های مرتبط و جدید را مشاهده کنید. در بخش Artist نیز قادرید تمامی محتواهای اشتراک گذاشته شده توسط اعضا را مشاهده کرده و آنها را لایک کنید.

علاوه بر اشتراک گذاری عکس و ویدیوهای حمایتی شما همچنین می توانید دوست های زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. البته برای دوستیابی و تعامل با سایر اعضای این اپ باید به زبان انگلیسی مسلط باشید زیرا اکثر اعضای برنامه وی ورس را خارجی ها به خصوص کره ای ها تشکیل می دهند و به همین دلیل باید با آنها انگلیسی صحبت کنید. البته این اپ دارای قابلیت ترجمه است و می توانید کپشن پست هایی که به زبانی غیر از انگلیسی هستند را با استفاده از گزینه Translation به english تبدیل کنید.

دسترسی به محتواهای انحصاری

یکی از مزیت های عضویت در برنامه Weverse دسترسی به عکسها و ویدئوهایی است که در شبکه های اجتماعی دیگر منتشر نشده اند. برخی پست ها به نوعی اختصاصی هستند و در هر جایی به اشتراک گذاشته نشده اند. شما می توانید با عضویت در بخش Army Membership محتواهای اختصاصی سلبریتی های محبوب خود را تماشا کرده و یک پله از سایر طرفداران جلوتر باشید.

با این اپلیکیشن‌ها با خواننده محبوب خود در ارتباط باشید/ آلبوم‌های اصلی را اینگونه تهیه کنید

نرم افزار UNIVERSE یک شبکه اجتماعی و پلتفرم اختصاصی جهت برقراری ارتباط و دنبال کردن هنرمندان کره ای سبک موسیقی کی پاپ است که از طریق آن می توانید به جدیدترین محتواهای خوانندگان مورد علاقه خود از جمله برنامه های تلویزیونی، رادیویی، عکس، ویدیو و غیره دسترسی پیدا کنید.

متحد شدن با هواداران دیگر و ساخت فن پیج نیز در این اپلیکیشن امکان پذیر است و از این طریق می توانید عکس ها و ویدیوهایی که برای خوانندگان محبوب خود ساخته اید را منتشر کنید تا وایرال شوند. بدین ترتیب هنرمندان نیز می توانند طرفداران خود را بشناسند و با لایک کردن پست ها و یا کامنت گذاشتن با آنها در تعامل باشند.

با حمایت از خوانندگان مورد علاقه خود جایزه بگیرید

با ثبت فعالیت های حمایتی خود مانند خرید آلبوم، ساخت و انتشار پست های مرتبط از خوانندگان مورد علاقه تان می توانید جوایز مختلفی از این اپلیکیشن دریافت کنید. تمامی فعالیت های حمایتی شما توسط UNIVERSE ثبت خواهند شد؛ یعنی هر چه بیشتر فعالیت کنید، امتیاز و جوایز بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. با ساخت محتواهای مختلف از جمله ویدیوهای حمایتی نیز می توانید رتبه خود در این اپ را ارتقا دهید. شما همچنین می توانید از طریق ارسال پیام های خصوصی در چت به خوانندگان محبوب خود نزدیک تر شده و با آنان ارتباط دوستانه تری برقرار کنید.

بنابراین اگر از طرفداران پروپاقرص خوانندگان کره ای سبک کی پاپ هستید حتما در برنامه UNIVERSE عضو شوید و به جدیدترین اخبار و محتواهای آنها دسترسی پیدا کنید.

با این اپلیکیشن‌ها با خواننده محبوب خود در ارتباط باشید/ آلبوم‌های اصلی را اینگونه تهیه کنید

Bubble

Bubble توسط SM Entertainment به عنوان راهی برای ارتباط هنرمندان خود با طرفداران ایجاد شد. اپلیکیشن Bubble برای گروه های SM Lysn نام دارد و این شرکت همچنین اپلیکیشنی را فقط برای هنرمندان JYP Entertainment به نام “JYP Bubble” ایجاد کرده است. طرفداران برای دسترسی به یک هنرمند و مشاهده محتوای انحصاری برنامه از هنرمند مورد علاقه خود هزینه پرداخت می کنند.

با این اپلیکیشن‌ها با خواننده محبوب خود در ارتباط باشید/ آلبوم‌های اصلی را اینگونه تهیه کنید

۲۲۷