اولویت سه محله برای راه اندازی بازار میوه وتره بار درمنطقه 22 تهران

به گزارش خبرگزاری برنا؛ وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 22 تهران در نشستی با ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و سایر مدیران شهری اظهارکرد: به دلیل اینکه محلات مسکونی این منطقه در دو دهه اخیر شکل گرفته است سرانه های هفت گانه آن طور که باید شکل نگرفته است که در این دوره از مدیریت شهری برنامه ریزی برای رفع این کمبودها انجام شده ست.

وی افزود: یکی از درخواست های شهروندان ایجاد میادین میوه و تره‌ بار است که درنظرگرفته شده 9 نقطه زمین رایگان به سازمان میادین میوه و تره باراهدا شود تا هرچه سریعتراین محیط ها برای رفاه حال شهروندان فراهم شود.

محمدی ادامه داد: محله های هوانیروز، صدرا و دهکده المپیک ازجمله محلاتی هستند که نیازمند میادین تره باراند و دراولویت راه اندازی قرار دارند؛ البته شهرک های مسکونی نیز وجود دارد که برای این شهرک ها نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته است.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه در حال حاضر11 بازار میوه و تره بار در این منطقه وجود دارد، گفت: ضمنا قراربراین شد یک نقطه در محله دهکده المپیک جهت بازار محلی بصورت استقرار کانکس راه اندازی شود و محل استقرار احصا شده و پس از فراهم شدن سازوکار لازم انجام شود.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف