امید آفرینی با شکستن حلقه محاصره تبلیغاتی دشمن محقق می شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ عباس کاظمی در جلسه شورای اداری شهرستان قزوین که با حضور کبیری سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد، با بیان اینکه یک سال از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، تصریح کرد: مهمترین دغدغه دولتمردان از روز نخست و در رأس فعالیت‌ها مسئله کرونا بود، چرا که کرونا بسیاری از وجوه زندگی را تحت تأثیر قرار داده بود و آسیب جدی در نظم زندگی بشر وارد کرده بود بنابراین ما ابتدا برای جان مردم و سپس برای نان مردم برنامه‌ریزی کردیم. 

وی افزود: دولت زمانی کارش را آغاز کرد که روزانه ۷۰۹ نفر به دلیل کرونا فوت می‌شدند و شرایط واکسیناسیون مهیا نبود، همراهی مردم، همت دولت، برنامه‌ریزی جدی و مستمر سبب شد رکورد  واکسیناسیون زده شود و در بازه زمانی مشخصی تعداد زیادی از مردم واکسن دریافت کردند.

فرماندار قزوین بیان کرد: دولت نشان داد که بنا نیست با اشاره مستکبران و نظام سلطه مسائل داخلی را مدیریت کنیم و چشم ما به دست آن‌ها باشد، برای حل مشکل تصمیم گرفته شد، دستگاه قضایی، مجلس و مجموعه دولت با همدلی و انسجام یکپارچگی پای کار آمدند؛ مردم نیز با دیدن این همدلی، همراهی کردند.

وی خاطرنشان کرد: ما در عرصه‌های دیگر نیز می‌توانیم با همین گفتمان، و با عزمی راسخ مشکلات به ویژه مسائل اقتصادی که مطالبه اصلی مردم است را پشت سر بگذاریم. 

کاظمی بیان کرد: دولت سیزدهم در کنار کرونا کارنامه‌های خوب دیگری نیز دارد، این روزها با بحران آب در 2 استان روبه‌رو بودیم، 18 سال پروژه آبرسانی در دستور کار دولت ها بوده است که در طول این سال‌ها 40 درصد از پروژه انجام شده بود، اما دولت سیزدهم در این حوزه ظرفیت‌های جهادی و انقلابی خود را به رخ کشید و در همین مدت کوتاه  60 درصد کار باقی مانده از پروژه 18 ساله را به مرحله اجرا رساند.

image_2022_9_1-9_0_48_247_MaV

فرماندار قزوین افزود: گام‌های برداشته شده در این دو استان در مسئله آب برای ما به عنوان خادمان مردم و برای مردم پیامی دارد مبنی بر این که ظرفیتهای دست نخورده بسیاری داریم که با فعال کردن آن‌ها میتوانیم مشکلات مردم را در زمان کوتاه حل کنیم، ما نباید در همه سطوح دولت از گفتمان کار و تلاش شبانه‌روزی غافل شویم.

وی یادآور شد: این گام برای مردم نیز این پیام را به همراه دارد که باید به دولت اعتماد کرد، همانطور که بارها رئیس‌جمهور اعلام کرده است دولت سیزدهم دولت صادق الوعد است، ما وعده ای نمی‌دهیم یا اگر وعده‌ای بدهیم در زمان مشخص عمل می‌شود، ما باید برای تحقق این فضا در همه سطوح و اجزا دولت در سطح شهرستان قزوین و استان تلاش کنیم.

کاظمی اظهار کرد:  جهاد تبیین ما حضور در متن مردم و ارائه دائمی گزارش عملکرد به مردم است، ما باید خودمان را در اتاق شیشه‌ای در معرض نگاه مردم قرار دهیم، مدیران شهرستان قزوین به عنوان بزرگترین شهرستان استان که بیش از 50 درصد جمیعت استان و طبق آخرین آمار 655 هزار و 507 نفر جمعیت دارد باید به کمک مردم گام های اساسی برای رفع محرومیت و حل مشکلات مردم بردارند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف