امروز انگار ما یتیم بودیم!

نساجی امشب (سه شنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال مهمان پیکان بود که این دیدار با تساوی یک، یک به پایان رسید.

حمید مطهری، سرمربی نساجی در نشست خبری پس از این دیدار جنجالی که تصمیمات داوری بحث برانگیز بود، اظهار کرد: «این صورت بازیکن من است (صورت زخمی علی شجاعی را نشان می‌دهد). من چه بگویم. دیگر قدرت مبارزه با این‌ها را ندارم. واقعا مانده‌ام و نمی‌دانم چه چیزی بگویم.»

او افزود: «سه هفته شد. مگر تیم من چقدر بضاعت دارد که با گروه داوری جدال کند. اصلا رئیس دپارتمان داوری کیست؟ انگار امروز ما یتیم بودیم. انگار هرکی هرکی است.»

سرمربی نساجی در واکنش به ناآماده بودن ورزشگاه دستگردی برای حضور تماشاگران گفت: «یکسری از تماشاگران من بیرون هستند. حتی بازی پخش زنده نمی‌شود که هوادار از تلویزیون بازی را ببیند. من دیگر صدایم درنمی‌آید. من باید جوابگو باشم. تیم من هوادار دارد. من برای داوری احترام قائلم ولی دیگر نمی‌دانم چه بگویم.»

مطهری در پایان درباره صحنه‌ای که در داخل محوطه جریمه پیکان بین علی شجاعی و دروازه‌بان حریف برخوردی رخ داد که داور ابتدا اعتقادی به پنالتی نداشت، سپس کمک داور او را مجاب کرد که پنالتی بگیرد اما در ادامه دوباره نظرش را تغییر داد و پنالتی نگرفت و در نهایت ایوب کلانتری، بازیکن نساجی را از بازی اخراج کرد، توضیح داد: «اول پنالتی نگرفت، بعد پنالتی گرفت. بعد بازیکن پیکان به زبان ترکی یک چیزی گفت. بعد نظر داور تغییر کرد. بازیکن من، آقای کلانتری فوق‌العاده با ادب است. او گفت من داشتم بازیکنان پیکان را از داور دور می‌کردم اما داور فکر کرد که آن‌ها را هل داده‌ام، به خاطر همین کارت زرد دوم را داد و من را اخراج کرد. پنالتی تیم من را نگرفتند و یک بازیکن من را اخراج کردند. من دیگر این را به کجا بگویم؟ به والله نمی‌دانم چه بگویم.»

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷