امام جمعه شهر قدس تاکید کرد : پرهیز مسوولین از اسراف و اصلاح الگوی مصرف

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار در مراسم افتتاحیه خط انتقال آب از تصفیه خانه ششم تهران به شهرستان قدس ضمن انتقاد از مسوولین در خصوص اسراف برای برگزاری مراسم اظهار داشت : مسوولین کشوری و آبفای استان برنامه افتتاحیه را به گونه ای طراحی می کردند که از باب جهاد تبیین ، امروز در تالار ریش سفیدان ، معتمدین و روحانیون حضور پیدا می کردند وطعم شیرین اتصال آب به شهر قدس منتشر می شد .

وی افزود : در این چادرها و کمپ های صحرایی که برای آنها کولرهایی نیز انتقال داده شده و نصب گردیده است و هزینه های اضافه و اسراف ها برای مناطق بیابانی می باشد و این در حالی است که ما در شهر قرار داریم اگر چه شهر محرومی هستیم اما آنگونه نیست که سالن اجتماعات نداشته باشیم بلکه سالن های خوبی در این شهر داریم .

وی اضافه کرد : به مدیران انقلابی توصیه می کنم جلوی انحرافات و اسراف ها را بگیرند و اصلاح الگوی مصرف باید از دفتر و محیط کار من و شما شروع شود .اگر می خواهیم اتفاق مبارکی رخ دهد و دولت انقلابی و مردمی به دل همین مردم بنشیند.   

حجت الاسلام جوکار ادامه داد : دولت سیزدهم دولتی است که رییس جمهور آن در کف میدان ، حضور در بین مردم دارد و ایشان خود اذعان دارند که به این حضور مردمی افتخار می کنم .

 

خبرنگار: سیدعلیرضا کیایی

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف