افشای راز یک جنایت خونین با دستگیری مرد قاتل

ساعت 6:30 عصر سه‌شنبه 6 اردیبهشت مأموران  کلانتری  160 خزانه در تماس با بازپرس ساسان غلامی از  قتل  زن جوانی در خانه‌اش خبر دادند. با ورود تیم جنایی به محل، آن ها با  جسد  زن 32 ساله در راه پله های منتهی به پشت بام مواجه شدند.

ماجرا از این قرار بود که مقتول به همراه دختر و 2 پسر و شوهرش در آن خانه زندگی می‌کرد اما روز حادثه وقتی فرزندانش به خانه برگشتند و متوجه شدند مادرشان در خانه نیست به تلفن همراه مادرشان زنگ زدند که با شنیدن صدای زنگ تلفن همراه او از راه پله‌ها به آنجا رفتند و با جسد مادرشان رو به رو شدند.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که مقتول ازمدتی قبل با شوهرش که در یک  کارواش  مشغول به کار است اختلاف و درگیری داشته است.

زن همسایه  هم در تحقیقات گفت: «مقتول و شوهرش همیشه باهم اختلاف داشتند و ساعت 12 ظهر بود که دوباره صدای درگیری آنها را شنیدم. نیم ساعتی این مشاجره طول کشید و بعد تمام شد.

از سویی مشخص شد که به‌دنبال این جنایت، همسر مقتول نیز ناپدید شده است.

مدارک و شواهد حکایت از دست داشتن همسر 50 ساله مقتول در این جنایت داشت. تحقیقات برای دستگیری مرد میانسال ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم  پلیس آگاهی  پایتخت رد متهم را در اطراف تهران به‌دست آورده و پس از هماهنگی‌های قضایی او را بازداشت کردند.

وی ضمن اعتراف گفت: از دو سال قبل به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم، او مدام سرش داخل گوشی بود و این رفتارها شک مرا برانگیخته بود. روز حادثه بچه‌ها نبودند و سر همین مسأله دعوایمان شد. همسرم با  چاقو  به من حمله کرد و حتی دستم زخمی شد، من که خیلی عصبانی شده بودم همسرم را با دست خفه کردم. بعد هم از خانه فرار کردم و به اطراف تهران رفتم و در این مدت در یک کارواش کار می‌کردم.با اعتراف متهم به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات ادامه دارد.