افزایش 43 درصدی ترافیک جاده ای در استان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، امین بهزادنیا گفت: در 5 ماه گذشته بیش از 47 میلیون و 573 هزار وسیله نقلیه در محورهای برون شهری استان تردد کردند که طی این مدت محور شیروان – بجنورد و بالعکس با بیش از 2 میلیون و 997 هزار تردد، پرترافیک ترین محور است.

وی افزود: در این بازه زمانی، بیش از 4 میلیون و 247 هزار خودرو وارد و بیش از 4 میلیون و 227 هزار خودرو از استان خارج شدند که در مقایسه با سال گذشته به ترتیب 47.49 و 47.05 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی بیشترین متوسط تردد روزانه در مرداد ماه امسال را مربوط به محور شیروان – بجنورد ( بجنورد )، اسفراین – بجنورد (بجنورد) و بالعکس دانست و اظهارکرد: محور دارای بیشترین تردد ( براساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور) شامل چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس و اسفراین – بجنورد (بجنورد) و محور صفی آباد – گراتی و بالعکس و سنخواست – جاجرم و بالعکس، دارای کمترین تردد ( بر اساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور ) بوده است.

بهزادنیا همچنین محور دارای بیشترین سرعت متوسط در یک ماه گذشته را محور آشخانه – چمن بید(آشخانه) و فاروج – شیروان برشمرد و گفت: تردد ورودی و خروجی خراسان شمالی در مرداد ماه امسال به طور میانگین 47 در صد افزایش یافته است.

وی با اشاره به این که حدود 12 درصد تردد ورودی استان بیشتر از 2 روز ماندگاری در استان داشته اند، ادامه داد: بیشترین تردد وسایل نقلیه از دیگر استان ها مربوط به خراسان رضوی (27 درصد)، گلستان( 7 درصد) و تهران ( 6 درصد) است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف