افزایش ۳ برابری تمدید گذرنامه زوار اربعین در خوزستان

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از پلیس، سرهنگ حکیم عبداللهی امروز ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: مجموعه انتظامی خوزستان برای تسهیل زیارت اربعین حسینی   مهر تمدید تاریخ گذرنامه‌های منقضی به مدت ۶ ماه برای یکبار خروج به عتبات عالیات را در دستور کار قرار داده است.

او با اشاره به اینکه طی روز اول شاهد حضور  مشتاقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای تمدید گذرنامه بودیم، گفت: با پیگیری‌های فرمانده انتظامی استان تمهیدهایی تدارک دیده شد و کار تمدید گذرنامه سه برابر شد؛ طی روزهای آتی نیز تعداد شعب تمدید گذرنامه افزایش داده خواهند شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با تاکید بر اینکه زایران برای تمدید گذرنامه از شهرستان‌های محل سکونت اقدام کنند و از مراجعه به پلیس گذرنامه مرکز استان خوزستان خودداری کنند،  افزود: هم استانی‌های عزیز برای تمدید گذرنامه به پلیس اطلاعات شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند و ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از تمدید تحویل آنان داده خواهد شد.

 عبداللهی اضافه کرد: زایران برای تمدید گذرنامه عجله نداشته باشند و در صورت شلوغی کار را به روزهای آتی موکول کنند تا خدمتگزاران آنان در اداره گذرنامه بتوانند خدمات مطلوبی را به آنها ارایه کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان در پایان در خصوص صدور”برگ تردد موقت” بیا کرد: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از امروز یکشنبه ۶ شهریور در دفاتر پلیس 10+ در حال انجام است که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی 48 ساعت درب منزل تحویل داده خواهد شد./انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف