افتتاح و کلنگ زنی 107 مسکن مددجویی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد این استان ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت: این نهاد نیز همانند سایر دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت هفته دولت و به‌ منظور ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر به مددجویان طرح‌هایی آماده بهره‌برداری و کلنگ زنی دارد.

وی با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی 107 مسکن مددجویی، گفت: 41واحد مسکن مددجویی با اعتبار 82 میلیارد ریال آماده بهره برداری و تحویل به مددجویان است و 66 واحد با اعتبار 198 میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.

مبشری تصریح کرد: تأمین مسکن مددجویی یکی از مسائل اساسی کمیته امداد است که این نهاد در طول سال و همچنین در قالب تفاهم نامه های مختلف نسبت به ساخت و ساز و خرید مسکن برای جامعه هدف خود اقدام می کند.

وی افزود: امسال بیش از 142 میلیارد و 691میلیون تومان برای ساخت وساز ساختمان‌های مددجویی و تکمیل آن‌ها و همچنین تعمیرات مسکن مددجویی اختصاص داده شده است.

مبشری تصریح کرد: این مبلغ برای 4277 مورد کمک به احداث، تکمیل و خرید مسکن مددجویی، فضای جانبی از جمله سرویس بهداشتی و حمام و تعمیرات کلی و جزئی هزینه می شود. 

مبشری با اشاره به اینکه ارائه خدمات عمرانی در قالب خرید، ساخت، بهسازی و مقاوم‌سازی و تعمیرات مسکن مددجویی یکی از برنامه‌های در دستور کار این نهاد است، گفت: در سال گذشته 88 میلیاردتومان برای ارائه 2725 مورد خدمات عمرانی به مددجویان این نهاد، هزینه شده است.

 مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: به منظور ایجاد سرپناهی امن و مقاوم برای مددجویان، نیازمند یاری خیران و نیکوکاران هستیم و انتظار داریم کسانی که می توانند، ما را در امر ساخت و خرید مسکن برای مددجویان تحت حمایت یاری کنند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف