افتتاح سالن ورزشی روستای الیاس آباد شهرستان ارومیه

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، با حضور روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس، بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، علیمردان رئیس ورزش و جوانان شهرستان ارومیه و سرهنگ مجیدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان، سالن ورزشی روستای الیاس آباد افتتاح شد.

علیمردان رئیس ورزش و جوانان شهرستان ارومیه در آئین افتتاح این سالن گفت: این پروژه در زمینی به مساحت تقریبی یک هزار مترمربع ساخته شد و با افتتاح آن جوانان و نوجوانان این روستای شهرستان ارومیه می‌توانند از آن استفاده کنند.

علیمردان گفت: تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان ارومیه و بالا بردن سرانه ورزشی این شهرستان از برنامه‌های مهم آتی اداره ورزش و جوانان شهرستان است و هم اکنون سرانه ورزشی ارومیه حدود ۷۰ سانتی متر است.

سجاد بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی هم در حاشیه افتتاح این سالن ورزشی گفت: از ۹۴ پروژه غیرفعال استان، ۸۴ پروژه دوباره فعال و تامین اعتبار شده که ۹ پروژه در هفته دولت افتتاح و ۱۹ پروژه جدید نیز کلنگ زنی شد.

بیرامی اضافه کرد: با افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال و دهه فجر سال جاری، سرانه ورزشی استان به میانگین کشوری رسیده و برای ارتقای این سرانه برنامه ریزی خواهد شد.

این سالن ورزشی به همت روح الله حضرت‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی و ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و شهرستان ارومیه در طی سه سال ساخته شد.

در هفته دولت امسال، ۹ پروژه ورزشی با سرمایه گذاری ۲۷۵ میلیارد ریال در ۱۰ هزار و ۱۶۴ مترمربع در شهرهای ارومیه، خوی ، میاندوآب، مهاباد و سردشت افتتاح شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف