افتتاح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هدار شهرستان راسک

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هدار شهرستان راسک به مناسبت هفته دولت با حضور دکتر حجتی مسئول تربیت بدنی بنیاد خیرین هاسب کشور، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، سلیم کدخدا فرماندار راسک، بلیدی رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران افتتاح و به بهره برداری رسید.

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هدار شهرستان راسک در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، فرمانداری، بخشداری و دهیاری در فضای با زیربنای 1500 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهور در سال 1400 شروع شده است که امروز در پنجمین روز هفته دولت افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 3100 نفر در قالب 350 خانوار و حدود 6 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. و فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این منطقه فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

 لازم به ذکر است، به لطف خداوند و با حمایت های دولت مردمی و انقلابی در هفته_دولت بیش از 22 پروژه حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست جمهور در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف