افتتاح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای دولت آباد بخش کورین

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، در آخرین روزهفته دولت  زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای دولت آباد در بخش کورین شهرستان زاهدان بمناسبت هفته دولت  با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار، لک زایی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، نارویی رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار کورین، اعضای شورای اداری و تامین و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران افتتاح و به بهره برداری رسید.

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای دولت آباد بخش کورین شهرستان زاهدان در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، فرمانداری، بخشداری و دهیاری در فضای با زیربنای 1500 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهور در سال 1400 شروع شده است که در آخرینروزهفته_دولت افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

 با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 3850 نفر در قالب 810 خانوار و حدود 9 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. و فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این منطقه فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

 لازم به ذکر است، به لطف خداوند و با حمایت های دولت مردمی و انقلابی در هفته دولت بیش از 22 پروژه حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست جمهور در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف