اعلام نرخ مصوب بلیط اتوبوس برای جابه‌جایی زائران اربعین از مازندران


اعلام نرخ مصوب بلیط اتوبوس برای جابه‌جایی زائران اربعین از مازندران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران از جابه‌جایی زائران اربعین با ناوگان عمومی اتوبوسی براساس نرخ مصوب اعلام شده در سه پایانه مسافری ساری، چالوس و تنکابن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسن جهانیان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت: نرخ‌ مصوب بلیط برای سفر اربعین از ساری تا مرز مهران برای اتوبوس‌های 25 نفره 607 هزار تومان و برای اتوبوس‌های 32 نفره 511 هزار تومان و برای اتوبوس های 44 نفره 415 هزار تومان، از چالوس تا مرز مهران برای اتوبوس‌های 25 نفره 607 هزار تومان و برای اتوبوس‌های 32 نفره 592 هزار تومان و برای اتوبوس های 44 نفره 480 هزار تومان و از تنکابن تا مرز مهران برای اتوبوس‌های 25 نفره 744 هزار تومان و برای اتوبوس‌های 32 نفره 627 هزار تومان و برای اتوبوس های 44 نفره 508 هزار تومان اعلام شده است.

وی ادامه داد: هم استانی‌ها می‌توانند در صورت بروز تخلف به نمایندگان مستقر در پایانه‌ها اطلاع دهند یا با تماس با سامانه 141 تخلف را گزارش کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: برای جابه‌جایی زائران اربعین ایمنی سفر را هم در نظر گرفته‌ایم و در این زمینه مسیرهای پرترافیک اربعین را بازنگری و نقاط پرحادثه‌ را ایمن کردیم.

وی تأکید کرد: گشت‌های اربعین هم 24 ساعته مسیر را رصد می‌کنند تا زائران به سلامت به مقصد برسند.