اعتراف تن‌هاخ به احتمال جدایی رونالدو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از برد یک بر صفر امروز (شنبه) شاگردانش در خانه ساوتهمپتون درباره آینده کریستیانو رونالدو که در این بازی همچون بازی قبلی نیمکت‌نشین شد اعتراف کرد که هیچ تضمینی وجود ندارد که ستاره پرتغالی تا 5 روز دیگر – مهلت باقی‌مانده از بازار نقل و انتقالات تابستانی – به تیمی دیگر نرفته باشد.

تن‌هاخ درباره رونالدویی که گفته می‌شود قصد پیوستن به تیمی را دارد که در لیگ قهرمانان اروپا رقابت می‌کند، اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم که رونالدو می‌ماند یا نه. ما تا آخرین ثانیه بازار نقل و انتقالات گوش به زنگ و هوشیار خواهیم بود.

سرمربی هلندی راجع به اینکه آیا امکان اضافه شدن بازیکنان جدید به لیست شاگردانش وجود دارد هم عنوان کرد: نمی‌توانم بگویم که قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات منچستریونایتد باز هم فعالیتی خواهد داشت یا نه اما اگر بازیکن مناسبی وجود داشته باشد که به کار تیم‌مان بیاید و شرایط هم مناسب باشد، آن وقت برای خرید او اقدام خواهیم کرد.

تن‌هاخ درباره عملکرد من‌یونایتد در ورزشگاه سنت‌ماری نیز اظهار داشت: درست بعد از آغاز نیمه دوم، رشفورد موقعیت خوبی برای گلزنی داشت. در کل تحرک او به سمت دروازه حریف بیشتر شد و موقعیت‌‌های تیم هم بهتر بود. من هم همین را می‌خواهم، فوتبال پویا که توپ در سرتاسر زمین در گردش باشد و به این شیوه موقعیت‌سازی کنیم.

انتهای پیام/