اعتراض مجیدی به داور پس از شکست در بازی نخست لیگ امارات!

به گزارش البیان، اتحاد کلباء فصل جدید لیگ امارات را ناامید کننده آغاز کرد. این تیم با هدایت فرهاد مجیدی در ورزشگاه خانگی خود از البطائح که تازگی به لیگ صعود کرده بود، پذیرایی کرد.

پیش‌بینی می‌شد که اتحاد کلباء بازی راحتی داشته باشد و به پیروزی برسد اما، این‌گونه نشد و اتحاد کلباء در این بازی خانگی با دو گل شکست خورد. این درحالی بود که مجیدی قول پیروزی در این بازی را داده بود.

سرمربی ایرانی اتحاد کلباء بعد از بازی به سبک بازی حریف اعتراض کرد. او گفت: زمان زیادی از بازی به خاطر زمین خوردن‌های زیاد بازیکنان حریف از بین رفت. بازیکنان حریف بارها خود را به زمین زدند و وقت تلف کردند اما داور تنها یک بار به آنها تذکر داد.

او ادامه داد: به تیم حریف به خاطر پیروزی تبریک می‌گویم با این حال یک پیام هم برای آنها دارم و آن اینکه با این سبک بازی نمی‌توان در هر بازی به پیروزی دست پیدا کرد.

مجیدی ادامه داد: ما هنوز به سطح مطلوب خود نرسیده‌ایم. در  این بازی شکست خوردیم اما بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. من مسئولیت این شکست را برعهده می‌گیرم.

وی افزود: بازیکنان جوان ما عملکرد خوبی در این بازی داشتند. آنها به زمان بیشتری نیاز دارند. تیم حریف تنها دو موقعیت به دست آورد که هر دو را تبدیل به گل کرد اما ما فرصت‌های زیادی داشتیم اما به گل نرسیدیم و این خوب نیست.