استعفای دوباره کامرانی‌فر از فدراسیون فوتبال

برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در روز گذشته، با استعفا و کناره گیری های متعددی همراه بود. علاوه بر وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال و محمدجواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مهمترین فردی که روز گذشته از سمت خود کناره گیری کرد، دبیرکل فدراسیون بود.

حسن کامرانی فر کمک داور سابق فوتبال کشور است که پس از انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم راهی ساختمان فدراسیون شد و در سمت دبیرکلی فدراسیون منصوب شده بود، با وجود برکناری عزیزی خادم، در پست خود باقی ماند و در کنار میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون مشغول همکاری بود.

تصمیم جنجالی و یک نفره کامرانی فر در بامداد روز گذشته مبنی بر لغو مراسم انتخابات، باعث شد تا او به چهره ای جنجالی در فوتبال ایران تبدیل شود که البته این نظر دبیرکل فدراسیون، ساعاتی بعد وتو شد و کامرانی فر با چهره ای درهم و عبوس، برای دقایقی در انتخابات ریاست فدراسیون حضور یافت و سپس محل برگزاری مراسم را ترک کرد.

پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، کامرانی فر بلافاصله متن استعفای خود از مقام دبیرکلی را به رئیس جدید تحویل داد که البته مشخص بود پس از استقرار تاج در ساختمان فدراسیون، او در بسیاری از پست ها دست به تغییرات خواهد زد و کامرانی فر نیز پیش از برکناری، تشخیص داد شخصا از این سمت کناره گیری کند.

با این حال، مهدی تاج هیچ پاسخی به متن استعفای کامرانی فر نداد و حتی امروز منصور قنبرزاده که روز گذشته کرسی نایب‌رییسی دوم فدراسیون فوتبال را از آن خود کرده بود، به همراه کامرانی فر برای شرکت در جلسه هیئت رییسه به فدراسیون فوتبال آمد و گفت که این استعفاها هم به نظر می‌رسد تا حدودی احساسی باشد و پس از برگزاری جلسه همه چیز مشخص خواهد شد.

در نهایت و با برگزاری این جلسه، کامرانی فر روی مواضع قبلی خود مبنی بر کناره گیری از پست دبیرکلی فدراسیون ماند و از سمت خود استعفا داد تا شاهد انتخاب دبیرکل جدید توسط مهدی تاج باشیم.

بیشتر بخوانید:

258 258