استعدادیابی جهت نیل به اهداف ورزش بانوان یک ضرورت است

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، نشست تخصصی مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با معاونان بانوان ادارات کل استانی و نواب رئیس بانوان فدراسیون های ورزشی با حضور بنیامین شکوه فر معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان ها، محمدرضا پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با هدف پیگیری برنامه های آینده ورزش بانوان با رویکرد هماهنگی و هم افزایی در راستای تحقق اهداف برنامه ها برگزار شد.

در این نشست مدیران کل و کارشناسان حوزه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان هم حضور داشتند و نواب رئیس بانوان فدراسیون ها، معاونان بانوان ادارات کل ورزش و جوانان استانی نیز موارد و مسائل مرتبط با حوزه و رشته ی متبوع خود را مطرح کردند.

در این همایش کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان محوریت فعالیت های این حوزه را فرهنگی، همگانی و قهرمانی دانست و برای تسریع در روند فعالیت ها، هم افزایی بین بخشی و استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف را مورد تاکید قرار داد.

وی، احساس وظیفه نسبت به سلامتی جامعه بانوان و نسل آینده را مهم برشمرد و تصریح کرد: استعداد یابی برای نیل به اهداف ورزش بانوان یک ضرورت محسوب می شود و شرایط را بابد در یک بستر علمی و منطقی برای رسیدن به یک نسل پرافتخار و سالم و با نشاط فراهم کرد .

کاظمی پور همچنین تخصص مربیان، آمایش سرزمین و ظرفیت افراد دانشگاهی را برای توسعه ی ابعاد قهرمانی ورزش بانوان، مورد توجه و تمرکز قرار داد و ابراز امیدواری کرد که دستاوردهای اخیر ورزش بانوان که باعث شد بسیاری از اولین ها به ثبت برسد، با استمرار همراه باشد تا مسیر رشد و تعالی ورزش بانوان، موجب کسب افتخارات مهمی در رویدادهای رقابتی شود.

وی با اشاره به این مهم که بابد از تجارب رشته هایی که مسیر توسعه را پیمودند، بهره ببریم، اظهار داشت: تجربه نگاری در ورزش بانوان به عنوان مروری بر اتفاقات و افتخارات ورزش بانوان و استفاده از تجربه مدیران موفق، دارای اهمیت است و می تواند در مسیر تعالی به ما کمک کند.

لازم بذکراست، در بخش دیگری از نشست تخصصی حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان که درمیان همایش ملی مدیران ورزش کشور برگزار شد، تجربه نگاری از موفقیت های مختلف ورزش بانوان نیز به اجرا در آمد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف