استاندار کرمان: تعاون، راه حل مسائل اقتصادی با رویکرد اجتماعی است

به گزارش خبرگزاری برنا؛ متن پیام محمدمهدی فداکار به شرح زیر است:‎

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاش برای توانمند سازی جامعه انسانی در بخش‌های مختلف، بویژه رشد اقتصادی ، پیشرفت همه جانبه و عدالت گستری جز از طریق اجتماعی کردن مسئولیت‌ها و انجام امور بر پایه گروه‌های اجتماعی قابل تحقق نیست. تعاون روشی برای حل مسائل اقتصادی با رویکرد اجتماعی است و اشاعه فرهنگ مشارکت و حضور مردم درصحنه های مختلف اقتصادی و اجتماعی ، زمینه ساز پیشرفت و شکوفایی ظرفیت سرمایه های اجتماعی است.

بر اساس شعار کشوری هفته تعاون ؛ ” تعاون، اقتصاد مردم نهاد، جامعه عادلانه” پیشرفت، بدون مشارکت عمومی مردم فاقد ارزش و اعتبار است. هفته تعاون یادآور جایگاه خطیر نقش مشارکت مردم درتحول اقتصادی و استفاده از ظرفیت آنان برای رونق تولید برپایه اقتصاد مردمی است. انتظار می‌رود با توجه به اهتمام دولت مردمی به بخش تعاون و تاکید بر مردمی سازی اقتصاد که اقتصاد تعاون بارزترین جلوه گاه آن است، بخش تعاون بتواند جایگاه بهتری را در اقتصاد استان و صادرات غیر نفتی داشته باشد .  

اینجانب با تبریک روز تعاون به همه تعاونگران و فعالان این بخش تأثیر گذار در استان کرمان، اهتمام این عزیزان در ایجاد تحول در بخش تعاون را ارج نهاده و امید است با توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، زمینه بهبود کیفیت زندگی مردم، بالابردن سطح عدالت اجتماعی و بالندگی بیش از پیش استان کرمان در بخش های مختلف فراهم شود.

 

محمدمهدی فداکار

استاندار کرمان

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف