استاندار همدان: کشور ایران از قدرت بازدارندگی بالایی برخوردار است

به گزارش خبرنگار برنا، «علیرضا قاسمی فرزاد» روز پنجشنبه در آیین بزرگداشت روز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور احمد وحیدی وزیر کشور افزود: پدافند هوایی چشم بینا و تیزبین است که آسمان را رصد کرده و هر پرنده ای بخواهد تعرض کند را مورد هدف قرار می دهد.

استاندار همدان با بیان اینکه امنیت و آرامشی که در کشور حاکم است، مرهون تلاش و کوشش‌های شبانه‌روزی فرزندان راستین این آب و خاک است ادامه داد: وجود نیروهای مسلح تحت فرمان مقام معظم رهبری مایه افتخار و مباهات است.

قاسمی فرزاد اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، در سال‌های فرماندهی مقام معظم رهبری، از یک قدرت بازدارنده بسیار عالی برخوردار است.

وی در ادامه درباره وضعیت آبرسانی به همدان گفت: با دستور و پیگیری های وزیر کشور ۳۷ دستگاه تانکر توسط استانداری تهران به همدان عزیمت کردند همچنین رییس جمعیت هلال احمر در همدان حضور یافت.

استاندار همدان افزود: مردم همدان با وجود کمبود آب با صبوری مسئولان را همراهی کردند و هماهنگی و هماوردی خوبی بین دستگاه های اجرایی ایجاد شد حتی نیروهای مسلح نیز آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن امکانات اعلام کردند. 

قاسمی فرزاد با بیان اینکه مانوری از وحدت، ایثار و همدلی به نمایش گذاشته شد ادامه داد: کشاورزان هم ایثارگرانه نذر آب راه اندازی کرده چاه های را در اختیار دولت قرار داده و در کمتر از سه روز آب چاه ها به شبکه انتقال وصل شد.

وی یادآوری کرد: طرح آبرسانی به همدان قرار بود تا سال ۹۰ اجرا شود اما تا سال گذشته این خط انتقال ۱۴۰ کیلومتری ۴۰ درصد پیشرفت داشت. 

استاندار همدان با بیان اینکه بخشی از این طرح اجرا اما مابقی شامل ایستگاه های پمپاژ، پمپ ها، ۷۰ کیلومتر برق رسانی و دیگر تجهیزات مانده بود گفت: در طول این پنج ماه با تاکید وزیر کشور و وزیر نیرو اعتبارات خوبی به این طرح داده شد.

وی اضافه کرد: برای اجرای این ابر پروژه ۲ سال زمان نیاز بود اما در پنج ماه تا حداکثر ۶ ماه طرح آبرسانی اجرایی می شود و به همت دولت سیزدهم و وزیر نیرو و معاونان، پروژه آبرسانی به شهر همدان در مراحل نهایی قرار دارد.

قاسمی فرزاد افزود: طی چندماه اخیر، وزارت نیرو، در راس آن وزیر نیرو، معاونان و همچنین آب‌منطقه‌ای و شرکت آبفا، اقدامات و فعالیت‌های خوب و موثری در جهت پیشبرد پروژه آبرسانی به شهر همدان داشته‌اند.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف