استاندار قم تاکید کرد: بخشی از گرفتاری مردم در ارتباطات بین دستگاهی است

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در همایش تجلیل از کارکنان نمونه دستگاه‌های اجرایی استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه در استان قم از نعمت مردم خوب برخوردار هستیم، اظهار کرد: کارکنان دولت نیز بخشی از این مردم هستند.

وی با بیان اینکه در زندگی کارکنان دولت نیز مشکلاتی وجود دارد، عنوان کرد: در استان قم فضای خوبی در حوزه همراهی و همکاری به وجود آمده است که نتیجه آن خدمت‌رسانی بهتر به مردم است.

استاندار قم با اشاره به اینکه این ارتباط یک ارتباط دلی است، مطرح کرد: امروز تازه در آغاز راه هستیم، اگرچه طی یک سال گذشته نیز اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده است.

وی با تأکید بر اینکه تمام مصوبات سفر در قم تعیین تکلیف شده است، خاطرنشان کرد: فضای خدمت صادقانه و تلاش بی‌منت در سطح کشور ایجادشده است که باید به بهترین شکل از آن بهره برد.

شاهچراغی با اشاره به اینکه مقدمات سفر دوم رئیس‌جمهور به قم در حال فراهم شدن است، تصریح کرد: متأسفانه نوع گرفتاری‌های مردم بین دستگاهی است، یعنی یک فرد حقیقی یا حقوقی برای برطرف کردن مشکل خود باید به چند دستگاه مراجعه کند.

وی با بیان اینکه باید مدیران برای رفع مشکلات مردم دل‌نگران باشند، یادآور شد: امیدواریم در آینده با اصلاح فرآیندها میان دستگاه‌ها، شاهد فرهنگ‌سازی این موضوع باشیم.

استاندار قم با اشاره به اینکه‌شان مردم خدمت صادقانه و تلاش بی‌منت است، بیان کرد: تکریم ارباب‌رجوع باید به معنای واقعی باید انجام بگیرد.

وی با بیان اینکه در قم وضعیت خوبی در حوزه تکریم ارباب‌رجوع داریم، ابراز کرد: اگر گرفتاری‌ای نیز در استان قم وجود دارد، در مسیر اجرا است.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف